Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  695 425 124

Licencjonowany przewodnik Zbigniew Lipowski

Firmę zwiedzamywlkp.pl tworzy zespół doświadczonych osób. Na jej czele stoi Zbigniew Lipowski, licencjonowany przewodnik. Ukończył on Turystykę i Rekreację na UAM. Wiedza zdobyta podczas studiów oraz zebrane doświadczenie pozwalają oferować Państwu wyjątkowe wycieczki po Poznaniu. Oprowadzaniem grup turystycznych po Poznaniu i okolicznych miejscowościach rozpoczął w 2011 roku.

Dzięki doświadczeniu właściciela firmy oraz współpracy z innymi przewodnikami możemy oferować Państwu wycieczki po całej Wielkopolsce.

W ramach naszych usług oferujemy wycieczki zarówno po najstarszej, jak i najnowszej części Poznania.  Z nami poznają Państwo najważniejsze symbole miasta oraz miejsca unikatowe na skale krajową, a nawet europejską.

Do skorzystania  z naszej oferty zachęcamy zarówno wycieczki indywidualne, jak i grupy zorganizowane. W naszej ofercie znajdą się atrakcje zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych.  Zapewniamy, że każda z wyznaczonych przez nas tras dostosowana jest do potrzeb oraz możliwości zwiedzających.

Zapraszamy!

 

Panorama miasta

 

Zobacz także